Dne 18. června proběhla slavnostní Vesmírná akademie našich předškoláků, během které jsme se společně rozloučili s dětmi, které po prázdninách vyrazí vstříc nové životní etapě – základní škole.
Milí předškoláci, přejeme vám, ať do školy vykročíte s odvahou, zvědavostí a úsměvem. Ať se nebojíte ptát, objevovat nové věci, zkoušet a hledat vlastní cesty. I chyby jsou totiž součástí učení a pomáhají nám růst. 🙂
Věřte si, protože každý z vás je jedinečný a má v sobě mnoho schopností a talentů. 🫶🏼
Děkujeme všem dětem za krásné vystoupení, rodičům za podporu a všem hostům, že byli součástí tohoto výjimečného odpoledne.
Přejeme našim budoucím školákům šťastný start do první třídy a mnoho úspěchů na jejich další cestě!
Děkujeme, že jste u toho byli s námi. ❤️
Fotogalerie













