Naši předškoláčci si dnes užívají zaslouženou odměnu za krásné vystoupení na závěrečné akademii. Nechybí křupky, tyčinky, meloun, jahody ani osvěžující džusy.
Velké poděkování patří mamince Edíka, paní Bestové, za finanční příspěvek na tuto malou oslavu. ❤️
A tím překvapení ještě nekončí – díky vašemu štědrému příspěvku na závěrečnou akademii čeká děti v příštích dnech ještě sladká tečka v podobě zmrzliny.
Děkujeme za vaši podporu a spolupráci po celý školní rok!
Fotogalerie









