Předškoláčci dnes navštívili knihovnu - paní knihovnice pro nás měla nachystaný moc hezký program - povídali jsme si o tom, jak poznáme, že venku začíná jaro, o oblíbených hrách dětí a taky nás seznámila s hrami, které se hrály dřív - házeli jsme fazolemi/knoflíky na určené místo na zemi, zahráli jsme si sluchovou hru “Žábo, zakuňkej!” Nakonec zbyl čas na to, prohlídnout si knížku dle svého výběru.
Moc děkujeme! FOTOGALERIE


MŠ Liberecká

Přeshraniční spolupráce 










