Dne 23. června proběhlo poslední společné setkání rodičů, dětí a zaměstnanců mateřské školy v tomto školním roce.
Pro děti i jejich rodiče byla v místních mokřadech připravena dobrodružná stezka s úkoly, za jejichž splnění si děti odnesly zaslouženou odměnu. Nechyběly ani společné hry, příjemné povídání a tradiční opékání buřtů.
Děkujeme všem, kteří s námi zůstali, našli si čas na společné setkání, zastavili se na chvíli, popovídali si a užili si příjemné odpoledne v přátelské atmosféře.
Bylo nám potěšením prožít s vámi i vašimi dětmi celý školní rok. Přejeme vám krásné, pohodové a slunečné prázdniny plné odpočinku, společných zážitků a radosti.
Těšíme se na shledanou v novém školním roce.

